פיתוח תוכנות מתקדמות

שרותי תוכנה מתקדמים – מתן פתרונות תוכנה מקצה אל קצה כולל אינטגרציה עם מערכות קיימות.

down

פיתוח תוכנות מתקדמות

במסגרת הקשר ההדוק שלנו עם לקוחותינו אנו מזהים את צרכי הלקוח ויודעים להציע פתרונות תוכנה מותאמים אישית.

  • מערכת PC-Plus Safe Sync, פתרון ענן (SAAS) קל לגישה ומאובטח המאפשר למשתמשים לבצע באופן אוטומטי, העברה של קבצי נתונים אשר רלוונטיים לפעילות משותפת של ארגונים שונים. באמצעות הכספת הוירטואלית ניתן להגדיר גישה ושיתוף בקלות ובאופן מאובטח אל קבצי נתונים הנדרשים לפעילות משותפת עם ארגונים אחרים או עמיתים. הכספת מופעלת באמצעות אלגוריתם שמאפשר לבצע אינטגרציה של קבצי נתונים רלוונטיים ממערכת של לקוח אחד והעברתם באופן מאובטח אוטומטי ומוכן לשימוש מיידי במערכת של לקוח אחר
  • מערכת הניטור של PC-Plus משמשת גם את PC-Plus וגם את חלק מלקוחותיה לצורך ניטור מערכות המחשוב – קבלת התראות במייל על מצב המחשבים המנוטרים, עם יכולת התאמה אישית גבוהה במיוחד לגבי זיהוי מצב הדורש התראה.
    המערכת מנטרת אות חיים מכל מערכת, עומס מעבד, זיכרון פנוי, שטח פנוי בכוננים ושירותים פעילים, ומבדילה בין מצבים שניתן לחכות עם ההתראה, מצבים הדורשים אזהרה בלבד ומצבים קריטיים הדורשים התייחסות מיידית.
  • מערכת BIFactor , הינה פלטפורמה שמטרתה הגדלת יכולות הרווחיות בחברות באמצעות אספקת יכולת ניתוח נתונים, ניהול משאבים, המחשות וסימולציות, למקבלי ההחלטות בארגון - והכל על גבי גרפים ודוחות מרהיבים בשפת הארגון ובזמן אמת.בשונה ממערכות BI אחרות, אין צורך להקים "מחסן" לכלל הנתונים וליצור הגדרות שהתוכנה תדע לפענח אותן. התוכנה משתמשת במערכת Elastic Search , שהוא מאגר Big Data, המסוגל לחפש בנתונים של המערכות הקיימות בארגון, במהירות גבוהה ולהנגיש אותן לשימוש מערכת BI FACTOR, למטרת הפקת דוחו"ת, על פי החתכים הנדרשים. מתקבלת תמונה מקיפה מאוד על כל מה שקורה בארגון, תוך אפשרות ניתוח בכל רזולוציה. אם על פי תקופה, אם בחתך לקוח, עובד, הכנסות, הוצאות ועוד.