אודות פיסי פלוס
down

שילוב ידע טכנולוגי רחב, ניסיון מעשי ומתן מענה יצירתי, ייחודי לכל לקוח

חברת pc-plus הוקמה במאי 2003 במטרה לפתח פתרונות טכנולוגיים יצירתיים בתחום המחשבים והתקשורת.

החברה מנוהלת ע"י צוות מקצועי בעל ניסיון רחב במערכות מיקרוסופט ולינוקס אשר מתמחה בטיפול במחשבים ותקשורת לשוק העסקי וכן במתן פתרונות מחשוב מותאמים לצרכי לקוחות מסחריים קטנים, בינוניים וגדולים.

pc-plus מספקת שרות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, באופן אמין ומהיר תוך ליווי אישי צמוד, למתן מענה לכל צרכי המחשוב של חברתכם. אנו מספקים ללקוחותינו פתרונות ייחודיים, המותאמים לצורכיהם בתחום אירוח שרתים, אבטחת המידע, גיבוי ושיחזור נתונים, בסביבות מרובות שרתים.

ייחודה של pc-plus הוא בשילוב ידע טכנולוגי רחב, ניסיון מעשי ומתן מענה יצירתי ייחודי לכל לקוח. אנו מקפידים על הקשר האישי עם הלקוח, על מנת שהשרות יהיה תוצאה של הבנה מדויקת של צרכי הלקוח, ברמה האישית כמו גם הטכנולוגית. אופן העבודה מנוהל כך, שמערכות המחשב של לקוחותינו מטופלות באופן קבוע ולא רק במצבי משבר. השילוב שבין ידע טכנולוגי ומעשי נרחב, מגוון פתרונות לצרכים טכנולוגיים ודגש על קשר אישי מאפשרים לנו מתן מענה אופטימאלי לצרכי הלקוח העסקי.


תחומי עיסוק והתמחות

 • אירוח שרתים (שרותי ענן) ושירותים (CRM ,SQL)
 • פתרונות גיבוי מרחוק
 • שרותי התאוששות מאסון DRP
 • התמחות בהתאמת יחידות אחסון (storage).
 • מומחי אבטחת מידע
 • מומחים למתן פתרונות בסיסי נתונים DBA.
 • תיקון תקלות חומרה/תוכנה בכל סוגי מערכות ההפעלה בפלטפורמות מיקרוסופט ולינוקס.
 • הקמת תשתיות תקשורת מכל סוג שקיים
 • בנייה והקמת שרתים מיקרוסופט/לינוקס
 • התמחות במתן שירותי אחסון (HOSTING) לאתרים ושרתים וירטואליים כולל שרתי טרמינל
 • הקמה ותמיכה בסביבות משולבות מיקרוסופט ולינוקס כולל רוב סוגי שרתי הדואר שקיימים.

 

שותפים

  

מאיר חזות

 

מנכ"ל החברה, שותף, אחראי על מו"מ וניהול חוזים מול הלקוחות העסקיים ומוסדות, בעל ניסיון של 25 שנה בתחום. ניהל רשת קמעונאית בתחום במשך שנים, עסק בקניינות עבור רשת ארצית, והכשיר אנשי מכירות בסניפים השונים. במסגרת תפקידו עוסק באינטגרציה של כל התחומים הנדרשים על מנת להביא לתוצאה הסופית המיטבית, מבחינה מקצועית וכלכלית ללקוח הסופי. 

מאיר חזות מתמחה באפיון צרכי הלקוחות, ארכיטקטורה של תשתיות, מצלמות אבטחה ומערכות מיגון ותקשור.

 

"אפיון וניתוח הצרכים המדויק של לקוח בזמן הקמת רשת מחשבים מהווה את המפתח לפעילות יעילה ורציפה של החברה לאורך זמן. לקוחות רבים מסתמכים על כך שאתחשב בכל צרכיהם המקצועיים והכלכליים בעת הקמת תשתיות ורשת המחשוב שלהם, ואעדכן אותם בכל חידוש שעשוי ליעל את עבודת הארגון שלהם. המחויבות שלי כלפי הלקוחות עומדת בבסיס הפעולה שלי. האמינות והמקצועיות של PC-Plus עומדים לנגדי בכל הצעה, חוזה ועבודה שאני מבצע", אומר מאיר חזות.

 

במסגרת תפקידו מתעדכן מאיר על בסיס יומיומי בכל תחומי המחשוב - בפתרונות חומרה ותוכנה ומייעץ ללקוחותינו, שסומכים על הידע המקצועי הנרחב שלו והבנתו המסחרית - המביאים לתוצאות הטובות ביותר האפשריות בהתאמה אישית לכל לקוח ולקוח.מנהל את כל הגורמים הקשורים להקמה של רשתות- תמחור חומרה תוכנה וביצוע תוך התחשבות בצרכי הלקוח הספציפי, וניהול בפועל של כל הגורמים המקצועיים.

 

מוסדות רבים סומכים על אופי עבודתו ומקצועיותו של מאיר בתכנון, תמחור והביצוע של כל דבר הקשור ברשת המחשבים שלהם. אנשי לוגיסטיקה הנמנים בין לקוחותינו בביטוח לאומי, נמל אשדוד ובעוד מוסדות רבים מסתמכים על המקצועיות הרצינות והידע הרב , החוסך להם זמן וכסף רב בכל הקשור בצרכי המחשוב שלהם.

 

צחי אדמית

 

בהכשרתו מנהל רשתות מחשוב, בעל נסיון של מעל 15 שנים בתחום רשתות המחשבים, מומחה למערכות מייקרוסופט, הסמכה רשמית של מיקרוסופט: MCP, MCSA, MCSE , מומחה לניהול מערכות לינוקס L.S.E , מהנדס תקשורת סיסקו , ג'וניפר, צ'ק פוינט, C.C.N.A שותף בחברה ומנהל את התחום הטכני.

 

צחי הוא מנהל סיסטם עתיר ניסיון במכלול שירותי IT ארגוניים ובכללם: ניהול מערכות ורשתות, התקנות ומיגרציה של שרתים, וירטואליזציה, אבטחת מידע, הדרכת משתמשים, DRP, גיבוי ושחזור מערכות.

 

התחום הטכני בהנהלתו של צחי, עוסק באפיון, תכנון הקמה ותחזוקה של רשתות מחשבים במוסדות ועסקים רבים. חוות השרתים שהוקמה על ידו מספקת מגוון שרותי מחשוב וירטואליים , תוך הסתמכות על טכנולוגיה מתקדמת ביותר. לקוחות עסקיים רבים סומכים על הפתרונות היצירתיים והמקצועיות חסרת הפשרות ומאפשרים לעצמם לעסוק בתחום שלהם מתוך הידיעה כי בהנהלתו של צחי רשת המחשבים שלהם תתפקד ותשודרג ברמה הגבוהה ביותר.

 

לקוחות עסקיים רבים יוכלו להעיד ולהמליץ על אמינותו הרבה, יכולותיו המקצועיות המרשימות , והתנהלותו הנעימה- ביניהם- פאול אברהמי מבעלי Atano , ערן בליזובסקי סמנכ"ל תפעול אופק אחד מרקטינג, ענבל מעיין סמנכ"ל מיקפלסט, ועוד רבים. פרטי ההתקשרות עימם מפורטים במרוכז ברשימת הממליצים להלן.

 

יונתן אדמית


מנהל פיתוח התוכנה, בעל תעודת MCPD: Enterprise Application Development.
בתחילת דרכו עבד בחברת סטארט אפ בבאר שבע שהתמקדה בנושאי ביטחון, שם פיתח מערכת המשמשת כיום בחברות כגון בנק לאומי, משרד ראש הממשלה והנהלת בתי המשפט.

 

לאחר מכן עבד כ 5 שנים בחברת "נס טכנולוגיות", שם הוא שימש בתור ראש צוות פיתוח וארכיטקט תוכנה בתחום העוסק בחברות ביטוח. הלקוחות העיקריים באותו זמן היו – כלל ביטוח, מגדל ומנורה מבטחים.

 

במסגרת תפקידיו עבר הכשרות שונות בתחום פיתוח התוכנה וניהול צוות פיתוח וקיבל ממנהליו את ההערכות הגבוהות ביותר הקיימות בארגון – Exceptional.
יונתן שואף תמיד לייצר תוכנות אמינות, מודולריות, ובחזית הטכנולוגיה.